Daha önce aldığınız tazminat'ın eksik olduğunu düşünüyorsanız

Ülkemiz de çoğu vatandaşımız hakları konusunda bilgi sahibi değildir ya da yanlış yönlendirilmiştir. Tazminat hesabı yapılırken eksik hesaplamalar yapılmakta ve mağdur kişi ikinci defa mağdur edilmektedir.

Dava yolu haricinde imzalanan ibranamelerin geçerliliği olmamakla beraber, daha önce sigorta şirketlerinden ödeme almış kişiler ödemeyi aldığı tarihten sonra üzerinden 2 yıl geçmediyse sigorta şirketinden 2. bir ödeme alma hakkına sahiptir.

Tazminatlarınızın eksik olmasındaki etkenler,

  • Tecrübesiz evrak takipçileri ve çantacılar
  • Kulaktan duyma iş yapan firmalar
  • Sigorta sirketinin eksik ödemeleri
  • Hesaplama tablolarındaki değişkenlikler
  • Rapor alırken kişinin yetersiz bilgilendirilmesinden dolayı alınan düşük raporlar
  • Eksik belgelerden kaynaklı hesaplama hataları
  • Kusur durumunun net olmaması vs. durumlar

Konusunda uzman ekibimizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren tüm tazminat sürecinde işlemleriniz kontrol altında yürütülecektir, dolayısıyla hak mahrumiyetiniz söz konusu olmayacaktır.

Sizde eksik ve ya az ödeme aldığınızı düşünüyorsanız gelin tazminatlarınızı tekrar birlikte hesaplayalım. Tazminat farklarınızı tekrar alalım.

Başvurunuzu Yapın
""
1
Adınız ve SoyadınızAdınız ve Soyadınız
Telefon NumaranızTelefon Numaranız
Mağduriyetinizi ÖzetleyinÖzet
0 /
Previous
Next

Daha Önce Tazminat Alan Kazazedelerimiz

ENGİN Ş.
108.000.00-TL

Firmamızı duyarak bize ulaşan ENGİN Ş. 2017 tarihin de yolcu olarak trafik kazası geçirmiştir. Kaza da kırığından dolayı ayağına platin takılmıştır. Tarafımızca yapılan işlemler sonucunda 35 gün içerisin de 108.000.00-TL tazminat almıştır. BİLGİ: Tazminatlar yaş, kaza yılı, kusur durumu, sakatlık durumu, gelir durumu ve buna benzer durumlara göre değişiklik gösterir.

TAHİR G.
35.541.42-TL

Çalışmalarımız sonucu kendisine ulaştığımız TAHİR G. 2017 tarihin de yolcu olarak trafik kazası geçirmiştir. Kaza da kırığından dolayı beline platin takılmıştır. Tarafımızca yapılan işlemler sonucunda 30 gün içerisin de 35.541.42-TL tazminat almıştır. BİLGİ: Tazminatlar yaş, kaza yılı, kusur durumu, sakatlık durumu, gelir durumu ve buna benzer durumlara göre değişiklik gösterir.

OSMAN B.
119.206.00-TL + 108.614.47-TL

Çalışmalarımız sonucu kendisine ulaştığımız OSMAN B. 2016 tarihin de sürücü olarak trafik kazası geçirmiştir. Kaza da kırığından dolayı platinler takılmış ve çeşitli ameliyatlar geçirmiştir. Tarafımızca yürütülen işlemler sonucunda 2 ayrı sigorta şirketinden tazminat almıştır. (119.206.00-TL + 108.614.47-TL) Ayrıca manevi tazminat davaları ile birlikte işlemleri devam etmektedir.