BİZ KİMİZ ?

Türkiye’de trafik kazaları nedeniyle her yıl yüzlerce insan hayatını kaybederken, binlerce insan ise sakat kalıyor. Kazalar sonrasında mağdurların yanında olan DÜZEY HASAR ölüm ve sakatlık halinde tazminatları konusunda danışmanlık vermektedir.

Düzey Hasar Yönetimi Şirketi 2013 yılında, kurucumuz UĞUR GÜREL tarafından Trafik kazaları nedeniyle ortaya çıkan sigorta işlemlerin de şirket olarak kazazedelere sigorta bilincini yerleştirmek, Sigorta Şirketleri ile halkın arasındaki sorunlara çözüm bulmak ve ücretsiz danışmanlık hizmeti vermek amacıyla kuruldu”

Şirketimiz bugüne kadar yapmış olduğu çalışmaların karşılığını almış , Arka arkaya kurduğu temsilcilik ağı ile birlikte ülke geneline yayılarak oluşan mağduriyetleri gidermeye devam etmiştir.

Düzey hasar bugüne kadar yüzlerce kazazede’nin mağduriyetini gidermiş, bu konuda bedeni hasar uzmanları, temsilci ve şubeleri, hasta ve hukuk danışmanları sayesinde mağdurlarımızın en kısa zamanda yanında olmaya ve tazminatlarını almalarına yardım etmiştir.

Düzey Hasar’a Güvenebilirsiniz.

Trafik kazalarında sonrasında vefat eden kişilerin birinci derece yakınları ile sakat kalanların kendileri ile irtibat kuran DÜZEY HASAR unutulmuş, müracaat edilmemiş trafik kazaları sonucunda elde edilmemiş tazminatları ölüm halinde 25 – 30  gün, sakatlık halinde 30 ile 45 gün  gibi bir sürede  dosyayı sonuçlandırıp mağdurların hesaplarına aktarılması sağlıyor.

“DÜZEY HASAR’DA KOŞULSUZ DESTEK”

Bizimle iletişime geçin, Size yardımcı olabilmek için buradayız.