TRAFİK KAZASI MAĞDURLARI YALNIZ DEĞİLSİNİZ!

Türkiye’de trafik kazaları nedeniyle her yıl yüzlerce insan hayatını kaybederken, binlerce insan ise sakat kalıyor. Kazalar sonrasında mağdurların yanında olan DÜZEY HASAR ölüm ve sakatlık halinde tazminatlarının mağdurların hesaplarına aktarılmasını sağlıyor.

Trafik kazalarında sonrasında vefat eden kişilerin birinci derece yakınları ile sakat kalanların kendileri ile irtibat kuran DÜZEY HASAR unutulmuş, müracaat edilmemiş trafik kazaları sonucunda elde edilmemiş tazminatları ölüm halinde 25 – 30  gün, sakatlık halinde 30 ile 45 gün  gibi bir sürede  dosyayı sonuçlandırıp mağdurların hesaplarına aktarılması sağlıyor.

Düzey Hasar Trafik kazaları nedeniyle ortaya çıkan sigorta işlemlerin de şirket olarak mağdurlarımıza sigorta bilincini yerleştirmek, Sigorta Şirketleri ile halkın sorunlarına değinmek  ve çözüm bulmak ve ücretsiz danışmanlık hizmeti vermek amacıyla kuruldu.  Şirketimiz bugüne kadar yapmış olduğu çalışmaların karşılığını almış , Arka arkaya kurduğu temsilcilik ağı ile birlikte ülke geneline yayılarak oluşan mağduriyetleri gidermeye devam etmiştir.

CEZA YAPTIRIMI YOK

01.06.2005 tarihinde yürürlüğe giren 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu, trafik kazası sonucunda ölüme veya yaralanmaya sebebiyet verme fiilini kasten işlenen bir suç değil, taksirle işlenebilecek bir suç olarak öngörmüş ve düzenlemiştir. Bunun anlamı aslında : Kazaya neden olan sürücü kaç kişinin vefatına veya yaralanmasına yol açmış olursa olsun aslında çok da yüksek miktarda ceza almıyor.

Düzey hasar bu konuda  Sigorta Danışmanları, Temsilci, Hasta ve Hukuk Danışmanları sayesinde mağdurlarımızın en kısa zamanda yanında olmaya devam etmekte, sonrasında ise tazminat alınmasını sağladıktan sonraki yaşantılarında da onlara ilk etapta hayatlarını idame ettirecek imkanları sağlayarak ceza ve tazminat davalarını tüm Türkiye de mevcut  TC Mahkemelerinde görülmesini sağlamaktadır.