Ölüm Tazminatınızı Alın

Ölümlü trafik kazalarında kaza sonucu hayatını kaybeden şahsın desteği ile hayatlarını idame ettirenler kazaya neden olan kişi veya sigorta şirketlerinden yoksun kaldıkları destek oranından tazminat talep edebilirler.

Örneğin; ölümlü trafik kazası sonucu hayatını kaybeden bir çocuk ise bu çocuğun ileri ki zamanlarda ailesine destek olacağı kuvvetle muhtemel bir varsayımdır. Bu nedenle ilerleyen zamanlarda ölenden destek görme ihtimali olan kişiler, ölüme neden olan kişi veya kurumlardan destekten yoksun kalma tazminatı talep edebilirler. Bu tazminat hesabında da çocuğun yetenek ve nitelikleri ile yaşı önem kazanır. Ancak burada farazi bir destek hali söz konusu olduğu için çocuğun özelliklerinin yanı sıra ana ve babanın özellikleri de dikkate alınır.

Ölümlü trafik kazalarında zaman aşımı süresi 15 yıldır. Ortalama olarak trafik kazalarınızda vefat eden yakınlarının 25-30 gün içerisinde tazminatınızı almanızı sağlıyoruz. Üstelik işlemlerin tamamı dosya sonuçlanana dek ücretsiz şekilde gerçekleştiriliyor, yalnızca kazanılan davalarda tazminat çıkarıldıktan sonra danışmanlık ücreti talep ediliyor. Yakınları trafik kazası geçirmiş ve destekten yoksun kalmış kişiler bilgi almak için için bize ulaşabilirler.

Tazminat Başvurunuzu Yapın
""
1
Adınız ve SoyadınızAdınız ve Soyadınız
Telefon NumaranızTelefon Numaranız
Mağduriyetinizi ÖzetleyinÖzet
0 /
Previous
Next

• Anne ve baba
• Çocuklar
• Karı-koca
• Dini nikâhlı eşler bakımlarından destek hali karine olarak kabul edilmiştir.

  • Fail-i meçhul kazalar da (sürücüsü veya plakası tespit edilemeyen)
  • Sigortasını yaptırmamış araçların neden olduğu kazalar
  • Çalınmış veya gasp edilmiş bir aracın karıştığı kazada
  • Poliçeyi düzenleyen şirket iflas etmiş ise

Garanti Fonu olarak bilinen ve 14.6.2007 tarih, 5684 sayılı Sigortacılık Kanunu ile Güvence Hesabı adını alan bu kurum, yukarıda sıraladığımız durumlar da kişilerin mağdur olmaması adına kurulmuştur.

Bedeni olarak (sakatlık ve ölüm) zarar görenlere kaza sonrasında sakat kalma halinde sakatlık tazminatı, ölüm halinde ise ölenin desteğinden yoksun kalanlara destekten yoksun kalma tazminatı ödenmektedir.

Ancak bazı şartlarla; şayet aracın zorunlu trafik poliçesi yok ise veya araç çalıntı ise ya da aracın poliçesini düzenleyen şirket iflas etmiş ise gibi… Ancak Güvence Hesabı, yaptığı ödemeyi poliçe yaptırmayan araç sahibi veya sürücüye rücu ederek talep eder. Halen çoğu araç sahibi bilerek ya da bilmeyerek zorunlu trafik poliçesi yaptırmamakta, unutmakta, süresini geçirmektedir. Yukarıda sıraladığımız durumlar da mağdur kaldıysanız tazminatlarınızı almak için bizimle iletişeme geçebilirsiniz.

Daha Önce Tazminat Alan Müşterilerimizin Yorumları

ENGİN Ş.
108.000.00-TL

Firmamızı duyarak bize ulaşan ENGİN Ş. 2017 tarihin de yolcu olarak trafik kazası geçirmiştir. Kaza da kırığından dolayı ayağına platin takılmıştır. Tarafımızca yapılan işlemler sonucunda 35 gün içerisin de 108.000.00-TL tazminat almıştır. BİLGİ: Tazminatlar yaş, kaza yılı, kusur durumu, sakatlık durumu, gelir durumu ve buna benzer durumlara göre değişiklik gösterir.

TAHİR G.
35.541.42-TL

Çalışmalarımız sonucu kendisine ulaştığımız TAHİR G. 2017 tarihin de yolcu olarak trafik kazası geçirmiştir. Kaza da kırığından dolayı beline platin takılmıştır. Tarafımızca yapılan işlemler sonucunda 30 gün içerisin de 35.541.42-TL tazminat almıştır. BİLGİ: Tazminatlar yaş, kaza yılı, kusur durumu, sakatlık durumu, gelir durumu ve buna benzer durumlara göre değişiklik gösterir.

OSMAN B.
119.206.00-TL + 108.614.47-TL

Çalışmalarımız sonucu kendisine ulaştığımız OSMAN B. 2016 tarihin de sürücü olarak trafik kazası geçirmiştir. Kaza da kırığından dolayı platinler takılmış ve çeşitli ameliyatlar geçirmiştir. Tarafımızca yürütülen işlemler sonucunda 2 ayrı sigorta şirketinden tazminat almıştır. (119.206.00-TL + 108.614.47-TL) Ayrıca manevi tazminat davaları ile birlikte işlemleri devam etmektedir.