Sakatlık Tazminatınızı Alın

Ülkemizde her sene ortalama 1 milyon civarında trafik kazası meydana geliyor. Bu kazalarda yaklaşık 8.000-10.000 insanımız vefat ederken bunun neredeyse 20 katı kadar da yani 200.000 kişi civarında insanımız ise yaralanıyor. Bu yaralıların ise hatırı sayılır bir miktarı ömürleri boyunca çeşitli derecelerde tam veya kısmî sakat kalıyor. Türkiye nüfusunun yaklaşık yüzde 11’inin engelli vatandaşlarımızdan oluştuğunu düşünürsek her sene bu sayıya trafik kazaları sebebiyle ciddi bir katılım gerçekleşiyor.

Yaralanmalı trafik kazalarında kaza sonucu yaralanıp sakat kalan şahısların hayatlarını idame ettirebilmeleri için kazaya neden olan kişi veya sigorta şirketlerinden sakatlık oranında tazminat talep edebilirler.

Peki hangi durumlarda ödeme alınabilir ?

  • Daimi Sakatlık ve Yaralanmalarda
  • hareket kısıtlılığında
  • platin ve protez kullanımında
  • uzuv kaybı, kısmi veya tamamen felç olma durumunda

Yaralanmalı trafik kazalarında zaman aşımı süresi 10 yıldır.Ortalama olarak trafik kazalarınızda sakatlık yaşayan kişilerin 30-45 gün içerisinde tazminatınızı almanızı sağlıyoruz. Üstelik işlemlerin tamamı dosya sonuçlanana dek ücretsiz şekilde gerçekleştiriliyor, yalnızca kazanılan davalarda tazminat çıkarıldıktan sonra danışmanlık ücreti talep ediliyor. Yakınları trafik kazası geçirmiş ve sakat kalmış kişiler bilgi almak için için bize ulaşabilirler.

Tazminat Başvurunuzu Yapın
""
1
Adınız ve SoyadınızAdınız ve Soyadınız
Telefon NumaranızTelefon Numaranız
Mağduriyetinizi ÖzetleyinÖzet
0 /
Previous
Next
  • Fail-i meçhul kazalar da (sürücüsü veya plakası tespit edilemeyen)
  • Sigortasını yaptırmamış araçların neden olduğu kazalar
  • Çalınmış veya gasp edilmiş bir aracın karıştığı kazada
  • Poliçeyi düzenleyen şirket iflas etmiş ise

Garanti Fonu olarak bilinen ve 14.6.2007 tarih, 5684 sayılı Sigortacılık Kanunu ile Güvence Hesabı adını alan bu kurum, yukarıda sıraladığımız durumlar da kişilerin mağdur olmaması adına kurulmuştur.

Bedeni olarak (sakatlık ve ölüm) zarar görenlere kaza sonrasında sakat kalma halinde sakatlık tazminatı, ölüm halinde ise ölenin desteğinden yoksun kalanlara destekten yoksun kalma tazminatı ödenmektedir.

Ancak bazı şartlarla; şayet aracın zorunlu trafik poliçesi yok ise veya araç çalıntı ise ya da aracın poliçesini düzenleyen şirket iflas etmiş ise gibi… Ancak Güvence Hesabı, yaptığı ödemeyi poliçe yaptırmayan araç sahibi veya sürücüye rücu ederek talep eder. Halen çoğu araç sahibi bilerek ya da bilmeyerek zorunlu trafik poliçesi yaptırmamakta, unutmakta, süresini geçirmektedir. Yukarıda sıraladığımız durumlar da mağdur kaldıysanız tazminatlarınızı almak için bizimle iletişeme geçebilirsiniz.

Daha Önce Tazminat Alan Müşterilerimizin Yorumları

ENGİN Ş.
108.000.00-TL

Firmamızı duyarak bize ulaşan ENGİN Ş. 2017 tarihin de yolcu olarak trafik kazası geçirmiştir. Kaza da kırığından dolayı ayağına platin takılmıştır. Tarafımızca yapılan işlemler sonucunda 35 gün içerisin de 108.000.00-TL tazminat almıştır. BİLGİ: Tazminatlar yaş, kaza yılı, kusur durumu, sakatlık durumu, gelir durumu ve buna benzer durumlara göre değişiklik gösterir.

TAHİR G.
35.541.42-TL

Çalışmalarımız sonucu kendisine ulaştığımız TAHİR G. 2017 tarihin de yolcu olarak trafik kazası geçirmiştir. Kaza da kırığından dolayı beline platin takılmıştır. Tarafımızca yapılan işlemler sonucunda 30 gün içerisin de 35.541.42-TL tazminat almıştır. BİLGİ: Tazminatlar yaş, kaza yılı, kusur durumu, sakatlık durumu, gelir durumu ve buna benzer durumlara göre değişiklik gösterir.

OSMAN B.
119.206.00-TL + 108.614.47-TL

Çalışmalarımız sonucu kendisine ulaştığımız OSMAN B. 2016 tarihin de sürücü olarak trafik kazası geçirmiştir. Kaza da kırığından dolayı platinler takılmış ve çeşitli ameliyatlar geçirmiştir. Tarafımızca yürütülen işlemler sonucunda 2 ayrı sigorta şirketinden tazminat almıştır. (119.206.00-TL + 108.614.47-TL) Ayrıca manevi tazminat davaları ile birlikte işlemleri devam etmektedir.